Jan Willem van der Meer voorzitter van BC 's-Gravenzande

Na een aantal jaren als voorzitter van de Business Club van onze vereniging gefungeerd te hebben heeft Stefan van Vliet het stokje overgedragen.

Tijdens het online event van de Business Club ‘s-Gravenzande is het voorzitterschap overgedragen aan Jan Willem van der Meer. Aftredend voorzitter Stefan van Vliet sprak mooie woorden en werd o.a. door FC ’s-Gravenzande voorzitter Leo van der Lans bedankt voor zijn bijdrage de afgelopen jaren, om de toekomstbestendigheid van de Business Club vorm te geven.

Jan Willem van der Meer
Jan Willem van der Meer geeft in het dagelijks leven leiding aan de operationele gang van zaken bij Westflex. Met ruim 25 jaar ervaring in deze branche is hij expert op het gebied van personeelsdiensten. Vanaf 2013/2014 is Jan Willem lid van de Business Club en bezoekt hij graag de Business Lounge om de thuiswedstrijden van het eerste te zien. 

De Business Club
Door o.a. een vaste jaarlijkse afdracht van minimaal de helft van de contributie aan FC ’s-Gravenzande draagt de Business Club bij aan een financieel gezonde vereniging. Voor sponsoren biedt de Business Club zakelijke voordelen. Sponsoren ontmoeten elkaar tijdens events en in de Business Lounge, iedere thuiswedstrijd van FC 1.

Nieuw bestuur
Onder leiding van een nieuw bestuur, dat voornamelijk bestaat uit jonge ondernemers worden alle commerciële activiteiten binnen de vereniging nog dichter bij elkaar gebracht. Daarmee staat een gezonde basis, waar Jan Willem van der Meer ons als nieuwe voorzitter weer naar een volgende fase te brengen.

Bestuur Business Club

  • Jan Willem van der Meer - Voorzitter
  • Bas Voermans en Carlo Schoonderwaldt - Sales & Accountmanagement
  • Thorben Looije - Producten & Propositie
  • Koen van den Burg en Rens de Jonge - Events & Communicatie

FC voorzitter Leo van der Lans proost met Jan Willem van der Meer en Stefan van Vliet op de overdracht

Voorzitter Jan Willem van der Meer presenteert nieuwe Organisatie Business Club 's-Gravenzande

Afscheid speech en overdracht van Stefan van Vliet aan Jan Willem van der Meer

Beste leden van de BC ’s-Gravenzande,
Bijzonder om jullie vanavond digitaal eindelijk weer eens te mogen ontmoeten. We moeten terug naar eind september dat we elkaar voor het laatst langs de lijn van ons eerste elftal hebben kunnen zien. Voor mij is het vanavond extra bijzonder, omdat ik jullie voor het laatst toe zal spreken als jullie voorzitter. Vorig jaar ben ik tot de conclusie gekomen dat het door een steeds drukker wordende agenda voor de business club beter is dat er een nieuwe voorzitter komt. Ik ben heel blij dat we in onze zoektocht zijn geslaagd en ik straks Jan Willem van der Meer aan jullie voor mag stellen als jullie nieuwe voorzitter. Maar niet, voordat ik met jullie nog even terugkijk op de afgelopen vijf jaar waarin ik jullie voorzitter heb mogen zijn.

Op 1 januari 2016 heb ik Jan Verhulst opgevolgd als penningmeester van de business club. We zaten op dat moment in een roerige tijd, waarin de afstand tot de leden te groot was geworden. Mijn eerste vergadering met de leden verliep op z’n zachtst gezegd nogal turbulent, waarna Rob Mesken besloot zijn rol als voorzitter neer te leggen. Ik heb toen aangegeven graag bereid te zijn om hem op te volgen, maar wel onder enkele belangrijke voorwaarden. Het gevoel dat we samen met de leden, de vereniging en de business club allemaal hetzelfde doel nastreven moest duidelijk voorop staan én we moesten stappen gaan zetten om de toekomstbestendigheid van de business club vorm te geven.

Want de business club vormt het kloppende hart van ondernemend FC ’s-Gravenzande. Of je nu oud of jong bent, een groot of klein bedrijf hebt, binnen de business club moet iedereen zich gelijkwaardig en prettig voelen. We zorgen voor onderlinge verbinding en kennisuitwisseling, maar zeker ook voor plezier met toonaangevende events. En juist met die combinatie dragen we in toenemende mate bij aan een financieel gezond FC ’s-Gravenzande. Want dat is waar we voor opgesteld staan.

Mede door de koerswijziging die we ingezet hebben, maar zeker ook door een betere onderlinge samenwerking zijn er flinke stappen gezet. We groeiden in een jaar tijd van circa 70 leden naar honderd leden eind 2017. En om ook de volgende stappen weer te kunnen zetten zijn we in 2019 gestart met een nieuwe organisatiestructuur. Onder leiding van een nieuw bestuur, dat voornamelijk bestaat uit jonge ondernemers worden alle commerciële activiteiten binnen de vereniging nog dichter bij elkaar gebracht. Daarmee staat een gezonde basis, waar Jan Willem ons als nieuwe voorzitter weer naar een volgende fase gaat brengen.

Ik heb persoonlijk enorm genoten en veel geleerd in deze periode. En voor ik de voorzittershamer over mag dragen aan Jan Willem, wil ik graag jullie -onze leden- bedanken voor het vertrouwen dat ik van jullie heb gekregen. En heel nadrukkelijk wil ik ook mijn mede bestuursleden, commissieleden en accountmanagers bedanken voor de ontzettend fijne samenwerking de afgelopen jaren. Ik hoop ook dat de omstandigheden snel weer normaal zijn, zodat ik jullie weer geregeld tegen zal komen in onze mooie business lounge. Voor de toekomst vind ik het vooral ontzettend belangrijk dat iedereen voor ogen houdt dat we alleen succesvol kunnen zijn, als we het écht samen doen. Kijk vooral naar elkaars sterke punten en kijk ook waar je elkaar kan helpen. En dan weet ik zeker dat er nog heel veel potentie in onze business club zit en we een mooie toekomst tegemoet gaan. Een mooie toekomst, zeker nu we met Jan Willem een zeer geschikte voorzitter hebben gevonden om daar vorm aan te kunnen geven. Jan Willem, voor dat we naar de officiële overdracht gaan, wil ik je graag in de gelegenheid stellen om jezelf te introduceren.

 

Jan Willem van der Meer stelt zich voor aan BC 's-Gravenzande

Bedankt Stefan, voordat ik dat doe wil ik jou namens alle leden van de Businessclub bedanken voor jouw inzet
de afgelopen 5 jaar.

Mede door jouw visie en inzet staat de nieuwe structuur en zijn we klaar voor de toekomst.
Er zijn heel wat vrije uurtjes van jou in gaan zitten en dat wordt enorm gewaardeerd. Wij hopen jou, als het
straks weer kan nog vaak te zien in onze business lounge.
Om onze waardering aan jou te laten blijken en Annet een beetje te compenseren voor de avonden alleen
hebben wij nog een attentie voor je.
Dan zal ik nu mijzelf voorstellen.
Ik ben Jan Willem van der Meer,
Woonachtig in 's-Gravenzande, getrouwd met Monique wij hebben twee zonen, één van 15 en één van 11.
Beiden voetballen bij de FC, zelf heb ik nooit gevoetbald. En dat is maar goed ook want ik heb absoluut geen
balgevoel. Als ik denk de bal recht vooruit te trappen gaat deze alsnog linksaf. Ik zeg altijd maar zo, ik en een
bal gaan niet samen!
In het dagelijks leven geef ik leiding aan de operationele gang van zaken bij Westflex personeelsdiensten.
Ik ben ruim 25 jaar actief in deze branche waarvan het laatste anderhalf jaar bij Westflex.
Vanaf 2013/2014 ben ik lid van de business club en kom ik graag naar de businesslounge om de
thuiswedstrijden van het eerste te zien.
Ik ben nooit actief geweest in verenigingsleven en was daarom extra verbaasd dat Stefan mij vroeg om na te
denken over dit voorzitterschap.
Ik ben vereerd om voorzitter te mogen worden van deze mooie club, en kijk er naar uit om samen met de
bestuursleden, commissieleden en accountmanagers de nieuwe structuur verder vorm te geven en er voor te
zorgen dat sponsoren en businessclub leden zich thuis voelen binnen onze vereniging.
Ik hoop dat wij samen met elkaar het aantal leden kunnen laten groeien, en mooie inspirerende events
kunnen organiseren zodat wij voor meerwaarde zijn voor onze leden en dat wij op deze manier de bijdrage
aan de vereniging kunnen vergroten. Dan is er echt sprake van een win/win situatie.
Het moment dat we weer terug kunnen keren naar normaal komt steeds dichterbij en ik kan niet wachten om
jullie te ontmoeten in onze businesslounge tijdens een thuiswedstrijd van het eerste.
Wij hebben Leo van der Lans gevraagd om iets vertellen over de stand van zaken bij de vereniging.
Voordat ik hem het woord geef willen wij jullie de video laten zien die wij ter promotie van onze businessclub
hebben opgenomen.
Leo, wij hebben allemaal te maken met de coronamaatregelen en de effecten die dit heeft op de samenleving.
Wat betekend dit voor onze de vereniging?
• Op financieel gebied
• Op sportief gebied
• Zijn er nog wijzigingen in de selectie? Komt er nog wat bij? Wordt er nog gespeeld dit seizoen?
• Jij bent al heel lang ondernemer en hebt van alles al meegemaakt, wat wil jij onze leden meegeven?