Uitnodiging van Business Club FC ’s-Gravenzande
Hij stond al even in de agenda's, maar donderdag 16 april is het dan zover!
Exclusief bedrijfsbezoek & netwerkdag in Rotterdam
Op donderdag 16 april a.s. nodigen wij jullie van harte uit voor een inspirerende en unieke businessclubmiddag in het hart van de Rotterdamse haven.
We brengen een bezoek aan TWD (Temporary Works Design) – één van de meest innovatieve bedrijven binnen de Rotterdamse haven. Vanuit de iconische Rotterdam Science Tower krijgen we een exclusief kijkje in de wereld van complexe engineering en internationale projecten.
TWD is niet alleen een toonaangevend bedrijf, maar ook trotse Man of the Match-sponsor van FC ’s-Gravenzande. Eigenaar Martijn Koppert neemt ons persoonlijk mee in het verhaal achter het bedrijf, de groei en de ambities.
Unieke start: Historisch Rotterdam per fiets
Voorafgaand aan het bedrijfsbezoek starten we met een bijzondere activiteit met Sylvester van Oel:
van de favoriete plek van Jules Deelder tot fietsen onder de Maas.
Tijdens de tour beleven we de hotspots van de stad, maar ook de verborgen parels met tussendoor voldoende ruimte voor de Rotterdamse horeca!
Daardoor is het ook voor diegene, die wat minder vaak op de fiets zitten, erg goed te doen 😉
📅 Programma Donderdag 16 april
13.00 – Verzamelen bij FC ’s-Gravenzande (bus)
13.30 – Vertrek richting Rotterdam
14.00 – Start fietstourtje.nl Rotterdam
17.00 – Vertrek richting TWD
17.30 – Presentatie TWD
18.15 – Buffet & netwerken
21.00 – Retour FC ’s-Gravenzande
Meld je eenvoudig aan via de onderstaande link:
We kijken ernaar uit om samen met jullie deze bijzondere dag te beleven!
Sportieve groet,
Business Club ’s-Gravenzande